خانه

KingPo Technology Development Limited

نمایه شرکت

شرکت Kingpo Technology Development یکی از پیشگامان و رهبر تولید کننده تجهیزات ایمنی جهانی است. ما ارائه خدمات یک مرحله ای برای آزمایشگاه های جهانی از تحقیق و توسعه، آزمایش، تولید و خدمات پس از فروش. ما خودمان را در دستیابی به کیفیت مطلوب تولید برای مشتریان خود، کاهش می دهیم هزینه و افزایش رقابت بین المللی شرکت.

Kingpo توسط کمیته بین المللی الکتروتکنیک (IEC) تأیید شده و به عنوان تامین کننده نامزد شده است و گواهینامه CBTL را به طور رسمی صادر می کند. در حال حاضر یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات آزمایشگاهی در جهان برای تولید بالاترین سطح و تجهیزات آزمون استاندارد برای آزمایشگاه های جهانی الکتروتکنیک است. تامین کنندگان NEMKO، UL، PHILIPS، CTK، CVC (VKAN Certification & Testing Co.، Ltd)، تست کیفیت Dongguan، موسسه تحقیقات برق خانگی خانگی، موسسه استاندارد ملی روسیه، موسسه استاندارد ملی بلاروس، موسسه استاندارد ملی کره، و غیره. سنسورهای لامپ و تجهیزات آزمایشگاهی تولید شده توسط Kingpo، که توسط CNAS و ILAC-MRA تنظیم شده اند، دارای شهرت بالایی بین المللی هستند.

هدف Kingpo در تولید تجهیزات آزمایشی در سطح جهانی برای آزمایشگاه های چینی، ایجاد مرکز مستقل تحقیق و توسعه و معرفی تکنولوژی پیشرفته و پیشرفته بین المللی استعدادهای درخشان بین المللی است. با در نظر گرفتن مفهوم طراحی خلاقانه، گرفتن اطلاعات سنسورها به عنوان پیشگام، کنترل کامپیوتر فن آوری به عنوان سرب، دستگاه انتقال با دقت بالا و صداهای کم، ما بیش از یک صد و شصت محصول را توسعه داده ایم.

سیستم نرم افزار لیم

تجهیزات تست مواد قابل اشتعال

تجهیزات آزمون ELectric ابزار

تجهیزات تست پلاگین و سوکت

سوئیچ تجهیزات آزمایش زندگی را تغییر دهید

تجهیزات تست لوازم جانبی برق

تجهیزات تست چراغ

تجهیزات تست لوازم خانگی

تجهیزات تست ضد آب ضد آب

تجهیزات آزمایشگاهی سیم و کابل

تجهیزات تست محصول IT

تجهیزات تست باتری

مشتریان داخلی KINGPO عبارتند از: بازرسی ورود و خروج و دفتر قرنطینه، دفتر نظارت فنی، نظارت بر کیفیت محصولات و موسسه بازرسی، آزمایشگاه UL (آزمایشگاه های تحت الحاقی)، TUV Rheinland، SGS و دیگر تولید کننده های الکترونیکی. محصولات ما به بازار بین المللی صادر می شود و همچنین متصدیان تاسیس شده در هنگ کنگ، ویتنام، سنگاپور، تایلند، ایران، هند،

آفریقا، نیوزیلند، استرالیا، آلمان و غیره.

سرویس یکی از عوامل ضروری برای بهبود رقابت سازمانی است. از این رو Kingpo همواره تلاش کرده است تا سطح خدمات و ارزش خدمات را بهبود بخشد. قبل از فروش، ما باید تیم مهندسی حرفه ای را برای ارائه خدمات به مشتریان با مشاور جامع و خدمات سفارشی ارائه دهیم. پس از فروش، تیم فروش برای ارائه به مشتریان به موقع و رضایت بخش پشتیبانی فنی و نگهداری محصول.

با استفاده از قابلیت رقابت با محصول عالی و خدمات کامل، شرکت ما مشتریان زیادی را به ستایش و اعتماد صادقانه برده است. با توجه به پیشرفت تکنیکی و افزایش کارایی و تضمین کیفیت این محصولات، ما اصرار داریم که محصولات با کیفیت بالا را به بازار عرضه کنیم و به داشتن بودن یک رهبر در صنعت تجهیزات تست.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

KingPo در سال 2000 با هدف طراحی و تست تجهیزات ویژه مطابق با IEC آزمایش ایمنی الکتریکی یافت شد.

در اوت 2005، KingPo توسط کمیته بین المللی الکتروشیمیایی (IEC) تأیید شده و به عنوان تامین کننده نامزد شده است.

در اکتبر 2010، KingPo جایزه پیشرفت Dongguan S & T را به دست آورد و موسسه تحقیقات محصولات را تاسیس کرد.

در آوریل 2015، KingPo موفق به تحقیق و توسعه نرم افزار KINGPo LIMS شد.

در دسامبر 2015، نرم افزار ما توسط موسسه استاندارد ملی چین تأیید شده است.

در اوت 2016 حجم فروش KingPo به 50 میلیون می رسد.

KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
1 2 3 4 5 6 7 8
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : کینگپو

تعداد کارمندان : 50~200

سال تاسیس : 2000

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین KingPo Technology Development Limited گواهینامه ها چین KingPo Technology Development Limited گواهینامه ها چین KingPo Technology Development Limited گواهینامه ها چین KingPo Technology Development Limited گواهینامه ها