خانه اخبار

Achieve the first cooperation with TÜV Rheinland LGA Products GmbH

گواهی
چین KingPo Technology Development Limited گواهینامه ها
چین KingPo Technology Development Limited گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
Achieve the first cooperation with TÜV Rheinland LGA Products GmbH

اولین همکاری با TÜV Rheinland LGA Products GmbH را بدست آورید

پس از بررسی دقیق قبلی ، TüV Rheinland LGA Products GmbH سرانجام دستور داد دستگاهی برای بشکه در حال ریزش باشد. ما از دستیابی به اولین همکاری با یکدیگر خوشحالیم.

دستگاه تست بشکه KP-GT2 Tumbling Barrel برای تعیین مقاومت مکانیکی لامپ یا وسایل برقی یا اجزای برقی مطابق با IEC68-2-31 اصلاحیه 2 ، EN 50075 است ؛ متفاوت با BS 1363-1 شکل 20.

از سال 1872 ، TÜV Rheinland ایستاده ایمنی و کیفیت مردم ، محیط زیست و فناوری است.

امروز ، TÜV Rheinland یک گروه پیشرو در زمینه خدمات بین المللی است که در 69 کشور در تمام قاره ها فعالیت می کند. این گروه دارای 19.300 نفر نیروی کار است که بیش از 1.7 میلیارد یورو در سال درآمد کسب می کنند. در بازارهای تحت تغییر ، TÜV راینلند با سود در قلب خود عمل می کند و به طور مداوم برای افزایش جذابیت خود به مشتریان ، شرکا و کارمندان تلاش می کند.

TÜV Rheinland در نقش خود به عنوان یک شخص ثالث مستقل و بی طرف ، آزمایشات ، نظارت ، توسعه ، تبلیغ و صدور گواهینامه محصولات ، تجهیزات ، فرآیندها و سیستم های مدیریتی و همچنین خدمات را بر اساس مشخصات قانونی و سایر معیارها و استانداردهای عملکردی مرتبط نظارت می کند. علاوه بر این ، این متخصصان را واجد شرایط می داند و برای بسیاری از شرکت ها و بخش های صنعتی و حوزه های زندگی آموزش لازم را به افراد می دهد. در کشورهای خاص ، این گروه وظایفی را نیز برای کاهش بار دولت به عهده دارند ، به عنوان مثال در آزمایش فنی وسایل نقلیه موتوری و کارخانه های صنعتی و همچنین بررسی تست های گواهینامه رانندگی.

میخانه زمان : 2017-08-12 15:19:06 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
KingPo Technology Development Limited

تماس با شخص: Ms. Lynette Wong

تلفن: +86-769-81627526

فکس: 86-769-89032367

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)